Єдина Країна! Единая Страна!

Стажування вчителів хімії, біології в Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова

04 грудня 2017 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено стажування слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів хімії, біології (куратор – Калашник Ольга Павлівна) на базі кафедри загальної хімії та полімерів Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.
Учасників гостинно привітав декан хімічного факультету кандидат хімічних наук, доцент Менчук Василь Васильович, який познайомив присутніх з історією хімічного факультету та особливостями навчання в Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова.
Під час заходу, який відбувся за сприяння кандидата хімічних наук, доцента Іванченка Петра Олексійовича, вчителі ознайомилися зі структурою та науковими наробками хімічного факультету. Учителі прослухали змістовну лекцію про сучасні дослідження в галузі хімії, багато нового дізналися з історії науки.
Відвідування лабораторій аналітичної та органічної хімії дало можливість педагогам усвідомити значущість хімії у світі сучасної науки та ролі учителя у забезпеченні якісної освіти учнів нового покоління.
На завершення була проведена фахова екскурсія до палеонтологічного музею, де вчителі хімії, біології отримали цінну інформацію з історії науки університету та південного регіону України. Слухачі курсів висловили велику подяку Петру Олексійовичу Іванченку та всьому колективу університету за безцінний досвід, який вони можуть використати у власній діяльності.

dav

dav

sdr

dav

dav

Коментування та розміщення посилань неможливе

Коментарі закриті.

Яндекс.Метрика